Версия для слабовидящих transparent_line
Берёзовский районный
исполнительный комитет
(
fotogallery_imagefotogallery_imagefotogallery_imagefotogallery_imagefotogallery_imagefotogallery_imagefotogallery_imagefotogallery_imagefotogallery_imagefotogallery_image
Belorussia_map
)
Меню
h_line_delimetr
Список граждан, желающщих получить земельные участки для строительства и обслуживания одноквартирных, блокированных жилых домов в г. Берёза на 01.10.2018 г.

 

 

 

 

 

 

№ очереди

Ф.И.О

Адрес

Дата постановки на учет

день

мес

год

1

2

3

4

5

6

1

Хворостовский Сергей Петрович

ул.Горина-Коляды д. 12 кв. 36

9

12

2009

2

Крицкий Михаил Юрьевич

ул.Юбилейная д. 16 кв. 16

24

12

2009

3

Сергеев Александр Борисович

ул.Ленина д. 109 кв. 4

3

3

2010

4

Демидович Дмитрий Вячеславович

ул.Энергетиков д. 22 к. 409

17

3

2010

5

Романюк Дмитрий Анатольевич

ул.Горина-Коляды д. 12 кв. 20

14

5

2010

6

Климович Дмитрий Николаевич

Северный городок д. 58 кв.4

17

11

2010

7

Линник Сергей Петрович

ул.17Сентября д. 38 кв.105

22

11

2010

8

Сафронов Роман Игоревич

ул.Тышкевича д. 25 кв. 11

27

1

2011

9

Каштелян Александр Анатольвич

ул.Ленина д. 108 кв. 1

22

6

2011

10

Пунько Василий Петрович

ул.Тышкевича д. 9/2 кв. 63

26

7

2011

11

Козинец Михаил Анатольевич

ул.Тышкевича д. 5 кв. 76

29

8

2011

12

Приходько Руслан Иванович

Северный городок д. 54А кв.51

27

9

2011

13

Галай Сергей Михайлович

ул.Юбилейная д.12 кв.8

12

3

2012

14

Шупенько Виталий Николаевич

ул.Тышкевича д.15 кв.7

20

3

2012

15

Зеленко Оксана Михайловна

ул.Тышкевича д.8/1 кв.38

17

5

2012

16

Козич Юрий Викторович

ул.Ленина д.11А кв.38

31

8

2012

17

Карпович Анастасия Юрьевна

ул.Красноармейская д.91 кв.6

10

9

2012

18

Засимович (Ксенда) Елена Николаевна

Северный городок д.55 кв.29

11

9

2012

19

Трутько Евгений Сергеевич

ул.Чкалова д.10 кв.2

24

10

2012

20

Чиж Андрей Викторович

ул.17 Сентября д.37/2 кв.12

5

12

2012

21

Маневич Алеся Алексеевна

ул.Тышкевича д.5 кв.9

25

1

2013

22

Зарихта Дмитрий Николаевич

ул.М.Горького д.26 кв.47

21

2

2013

23

Михновец Ольга Александровна

ул.К.Маркса д.26 кв.18 г.Дрогичин

13

3

2013

24

Шалашов Станислав Сергеевич

ул.Горина-Коляды д.23 кв.18

18

3

2013

25

Карпик Сергей Павлович

ул.Советская д.62 к.503

21

3

2013

26

Костенюк Татьяна Дмитриевна

ул.Ленина д.110А кв.47

26

3

2013

27

Юдчиц Юлия Михайловна

ул.Тышкевича д.19 кв.100

10

4

2013

28

Бернацкая Галина Александровна

ул.Любарского д.26Б кв.23

4

6

2013

29

Зуянов Андрей Николаевич

Северный городок д.58 кв.33

19

6

2013

30

Левчук Сергей Викторович

ул.Красноармейская д.11

5

7

2013

31

Бык Александр Иванович

Северный городок д.56Б кв.13

19

7

2013

32

Окулевич Марина Леонидовна

ул.Ленина д.187, кв.60

2

8

2013

33

Лосева Елена Васильевна

ул.Юбилейная д.13/2 кв.52

13

8

2013

34

Чиж Юрий Викторович

ул.Кирова д.35 кв.106

14

8

2013

35

Скорина Дмитрий Евгеньевич

Северный городок д.54Б кв.87

30

8

2013

36

Веремей Сергей Николаевич

ул.Ленина, д.187, кв.25

26

9

2013

37

Карпыза Владимир Васильевич

ул.Ленина, д.128, кв.52

7

10

2013

38

Задорожная Марина Александровна

Северный городок д.69, кв.29

7

10

2013

39

Бойло Андрей Александрович

ул.Горина-Коляды, д.12, кв.38

14

10

2013

40

Веремей Александр Николаевич

ул.Ленина, д.187,. Кв.25

15

10

2013

41

Морозов Евгений Александрович

ул.Советская, д.54, кв.28

30

10

2013

42

Бабешко Владимир Владимирович

дер.Новые Засимовичи

15

11

2013

43

Плашкевич Виктор Владимирович

дер.Пляховщина, ул.Гагарина, д.30

18

11

2013

44

Плёхов Николай Васильевич

ул.Ленина, д.64, кв.22

4

12

2013

45

Вертейко Владимир Викторович

ул.Мастеров, д.8, кв.28

4

12

2013

46

Рутич Александр Михайлович

ул.Ленина, д.187, кв.53

3

1

2014

47

Гутич Елена Васильевна

ул.Тышкевича д.21 кв.2

16

1

2014

48

Черномазов Олег Николаевич

Северный городок д.74, кв.4

20

1

2014

49

Пушило Иван Александрович

ул.Тышкевича д.5, кв.64

21

1

2014

50

Подвейскис Татьяна Сергеевна

Северный городок д.41, кв.13

22

1

2014

51

Карпович Ольга Ивановна

ул.Советская д.62, к.510

28

1

2014

52

Чернозубов Андрей Сергеевич

Северный городок д.69, кв.19

5

2

2014

53

Тиханович Елена Петровна

ул.Кирова д.21, к.404

6

2

2014

54

Филюта Петр Иванович

ул.Тышкевича д.19, кв.73

19

2

2014

55

Пукало Владимир Александрович

ул.Тышкевича д.9, кв.64

6

3

2014

56

Лукша Юрий Александрович

ул.Ленина д.110А, кв.51

18

3

2014

57

Каштелян Алёна Викторовна

ул.Тышкевича д.13, кв.51

4

4

2014

58

Якута Вероника Васильевна

г.Белоозерск ул.Свидинского д.7 кв.41

11

4

2014

59

Дрозд Кристина Игоревна

ул.Советская д.62 кв.414

14

4

2014

60

Яковлев Александр Валерьевич

ул.Юбилейная д.17, кв.5

16

5

2014

61

Лукьянович Дмитрий Сергеевич

Северный городок д.55, кв.30

27

5

2014

62

Шибун Андрей Степанович

ул.Энергетиков, д.110

16

6

2014

63

Мелешко Ирина Ивановна

ул.Энергетиков д.22, к.208

20

6

2014

64

Макаревич Дмитрий Николаевич

ул.Промышленная д.4, кв.80

23

6

2014

65

Демидович Александр Николавеич

ул.Ленина, д.11А, кв.20

8

7

2014

66

Демидович Дмитрий Николаевич

ул.Ленина, д.11А, кв.20

11

7

2014

67

Беликов Александр Викторович

ул.Юбилейная д.16, кв.17

21

7

2014

68

Шестаков Никита Александрович

Северный городок,  д.51, кв.9

25

7

2014

69

Пунько Михаил Александрович

ул.Горина-Коляды д.17, кв.34

30

7

2014

70

Мосейчук Юрий Владимирович

Северный городок д.40, кв.6

31

7

2014

71

Чернова Юлиана Михайловна

ул.Кирова, д.35, кв.56

5

8

2014

72

Говин Андрей Александрович

ул.Горина-Коляды д.15, кв.32

7

8

2014

73

Азарко (Близнец) Ирина Олеговна

ул.Кирова д.21 к.401

7

8

2014

74

Говин Александр Александрович

ул.Горина-Коляды д.15, кв.32

11

8

2014

75

Палто Алеся Васильевна

ул.Строителей д.38А

14

8

2014

76

Кисель Александр Сергеевич

ул.Советская д.68, кв.12

15

8

2014

77

Шуляк Роман Александрович

ул.Привокзальная д.61, кв.1

15

8

2014

78

Филюта Вадим Александрович

ул.Ленина д.35, кв.24

19

8

2014

79

Пукало Вадим Вячеславович

ул.Промышленная д.4, кв.48

25

8

2014

80

Скибский Алексей Михайлович

ул.Шевченко д.75, кв.2

26

8

2014

81

Шупенько Иван Николаевич

ул.Тышкевича д.8, к.65-66

29

8

2014

82

Макаревич Роман Иванович

ул.Горина-Коляды д.11, кв.6

1

9

2014

83

Линник Юрий Анатольевич

ул.Мастеров д.8, кв.62

2

9

2014

84

Левчук Александр Васильевич

ул.Юбилейная, д. 16, кв. 20

2

9

2014

85

Дацук Дмитрий Николаевич

ул.Историческая д.23

2

9

2014

86

Крук Татьяна Николаевна

Северный городок д.54А, кв.40

10

9

2014

87

Сидорович (Самосюк) Юлия Николаевна

ул.Пушкина д.23, к.6

10

9

2014

88

Хмара Александр Сергеевич

аг. Борки, ул. Комсомольская, д. 8

12

9

2014

89

Войтеховский Юрий Валерьевич

ул.Калиновского д.9

15

9

2014

90

Добродей Ольга Александровна

ул.Комсомольская д.14, кв.7

15

9

2014

91

Каштелян Александр Юрьевич

пер.Комсомольский д.19, кв.88

16

9

2014

92

Токарь Анатолий Анатольевич

Северный городок д.55, кв.28

19

9

2014

93

Валах Александр Владимирович

ул.Шевченко д.70, кв.1

19

9

2014

94

Юрашевич Алеся Михайловна

ул.Горина-Коляды д.2, кв.14

23

9

2014

95

Севастьянович Марина Михайловна

ул.Горина-Коляды д.3, кв.26

25

9

2014

96

Басов Андрей Витальевич

ул.Тышкевича д.19 кв.35

7

10

2014

97

Тюшкевич Дмитрий Валерьевич

ул.Горина-Коляды д.10, кв.44

9

10

2014

98

Савич Николай Викторович

ул.Горина-Коляды д.12, кв.55

10

10

2014

99

Говорко Марина Александровна

ул.Ленина д.54, кв.13

13

10

2014

100

Пукало Дмитрий Николаевич

ул.Тышкевича д.11, к.409

14

10

2014

101

Кривецкий Владимир Петрович

д.Бронная Гора ул.70 лет Октября д.106, кв.8

14

10

2014

102

Рудьман Тамара Васильевна

ул.Горина-Коляды д.7, кв.18

27

10

2014

103

Якушевич Мария Ивановна

ул.Ленина д.81, кв.8

29

10

2014

104

Левчук Марина Игоревна

Северный городок д.60, кв.4

31

10

2014

105

Дзюрич Сергей Петрович

г.Дрогичин, ул.Новоселов д.15

3

11

2014

106

Божко Виктор Васильевич

ул.Комсомольская д.52 кв.57

4

11

2014

107

Юркевич Владимир Васильевич

ул.Горина-Коляды д.3А, кв.8

4

11

2014

108

Колос Илья Александрович

Северный городок д.52, кв.67

6

11

2014

109

Нестерович Дмитрий Андреевич

ул.Ленина д.11А кв.13

12

11

2014

110

Пантелеева Юлия Александровна

Северный городок д.61,кв.13

13

11

2014

111

Совостьянова (Юдчиц) Алёна Васильевна

ул.Ленина д.108Л, кв.16

20

11

2014

112

Горбачук Дмитрий Юрьевич

Северный городок д.58Б, кв.59

21

11

2014

113

Хведченя Руслан Васильевич

ул.Тышкевича д.15А, кв.58

24

11

2014

114

Дробушевский Александр Владимирович

Северный городок д.54Б, кв.56

24

11

2014

115

(Фисюк) Демидович Екатерина Викторовна

ул.Ленина д.137, кв.1

24

11

2014

116

Поляк Максим Сергеевич

аг.Первомайская ул.Заводская д.4, кв.2

27

11

2014

117

Галуц Анатолий Николаевич

ул.Кольцевая д.17, кв.1

2

12

2014

118

Попко Михаил Григорьевич

ул.Пионерская, д.7, кв. 22

4

12

2014

119

Чайковская Елена Павловна

ул. Пионерская, д. 7, кв.22

4

12

2014

120

Пискун Александр Владимирович

ул.Ленина д.111, кв.24

4

12

2014

121

Козич Алексей Александрович

ул.Ленина д.13, кв.36

5

12

2014

122

Позняк Роман Владиславович

ул.Совхозная д.52, кв.1

12

12

2014

123

Шпакова Людмила Владимировна

ул.Любарского д.26Б, кв.12

15

12

2014

124

Гарматный Роман Анатольевич

ул.Комсомольская д.52, кв.60

16

12

2014

125

Цеменя Роман Владимирович

ул.Кирова д.21, к.501

16

12

2014

126

Русина Дарья Юрьевна

Северный городок д.54А, кв.46

19

12

2014

127

Василевская Екатеина Витальевна

ул.Сергея Кирова, д. 35, кв. 99

20

12

2014

128

Гурский Александр Владимирович

ул.Тышкевича д.5, кв.58

20

12

2014

129

Якушик Татьяна Николаевна

ул.Горина-Коляды д.17, кв.21

29

12

2014

130

Дурындина Анастасия Львовна

ул.Тышкевича д.9/2, кв.105

29

12

2014

131

Волосюк Юлия Николаевна

ул.Тышкевича д.5, кв.16

29

12

2014

132

Быцко Сергей Викторович

ул.Шевченко д.74, кв.2

29

12

2014

133

Левчук Александр Юрьевич

ул.Депутатская д.11, кв.1

19

1

2015

134

Карсека Юлия Владимировна

ул.Ленина д.111, кв.24

22

1

2015

135

Карпович Юлия Сергеевна

ул.Ленина д.111, кв.91

26

1

2015

136

Новик Евгений Александрович

Северный городок  общ. в/ч97085, к.91

26

1

2015

137

Прокошкин Евгений Иванович

ул.Школьная д.13, кв.1

26

1

2015

138

Герасюк Ольга Алексеевна

Северный городок, д.64, кв.11

3

2

2015

139

Желудко Николай Николаевич

ул.Тышкевича, д.15А, кв.46

3

2

2015

140

Якушевич Андрей Валерьевич

ул.Ленина, д.110А, кв.27

3

2

2015

141

Тайкевич Максим Юрьевич

ул.Суворова, д.5, кв.41

10

2

2015

142

Юдчиц Виталий Витальевич

ул.Промышленная д.4, кв.7

10

2

2015

143

Кенда Эдуард Эдуардович

ул.Советская, д.30, кв.50

10

2

2015

144

Смирнова Людмила Васильевна

ул.Юбилейная д.13/2 кв.26

10

2

2015

145

Грицук Виктор Иванович

Северный городок д.53, кв.29

12

2

2015

146

Демидович Александр Викторович

ул.Ленина д.92, кв.11

17

2

2015

147

Герман Дмитрий Сергеевич

ул.Комсомольская, д.52, кв.4

2

3

2015

148

Кулинич Светлана Вячеславовна

пер.Ягодный д.3, кв.10

2

3

2015

149

Шилинец Юлия Николаевна

ул.Тышкевича д.13, кв.64

4

3

2015

150

Ильина Наталья Николаевна

ул. 17 Сентября д.31, кв.25

13

3

2015

151

Лютыч Алексей Иванович

аг.Спорово ул.Заслонова д.66

13

3

2015

152

Щиглевский Виталий Викторович

ул.17 Сентября д.31, кв.10

16

3

2015

153

Жук Маргарита Дмитриевна

ул.Железнодорожная д.30

17

3

2015

154

Завадич Екатерина Игоревна

Северный городок д.74, кв.40

17

3

2015

155

Якушик Дмитрий Михайлович

аг.Стригинь ул.Совинская, д.3А

19

3

2015

156

Степанова Анна Владимировна

ул.Горина-Коляды, д.21, кв.16

24

3

2015

157

Бердник Евгений Александрович

ул.Горина-Коляды д.23, кв.46

24

3

2015

158

Савко Сергей Валерьевич

ул.Народная, д.26

26

3

2015

159

Козлович Евгений Николаевич

ул.Тышевича, д.7, кв.13

26

3

2015

160

Устинов Дмитрий Александрович

ул.Ленина, д.25, кв.59

27

3

2015

161

Ярович Светлана Евгеньевна

ул.Ленина, д.112, кв.16

1

4

2015

162

Мостыка Наталья Алексеевна

ул.Горина-Коляды, д.17, кв.15

1

4

2015

163

Мелех Артём Геннадьевич

ул.Ленина д.108, кв.16

7

4

2015

164

Лончук Павел Степанович

Северный городок д.74, кв.17

7

4

2015

165

Туз Ирина Викторовна

ул.Ленина  д.27А, кв.33

8

4

2015

166

Гриценко Кристина Эдуардовна

ул.Советская, д.62, к.514

10

4

2015

167

Седойкин Андрей Викторович

ул.Ленина, д.185, кв.9

14

4

2015

168

Мороз Дмитрий Сергеевич

ул.Юбилейная д.16,кв.11

16

4

2015

169

Ковшук Ольга Сергеевна

ул.Восточная д.43А

17

4

2015

170

Кашпирев Александр Сергеевич

ул.Солнечная д.54

17

4

2015

171

Мостыко Василий Петрович

ул.Советская д.60 кв.18

17

4

2015

172

Царёв Станислав Андреевич

Северный городок д.54, кв.29

17

4

2015

173

Хлебец Юрий Александрович

ул.Октябрьская д.20, кв.27

17

4

2015

174

Чиж Максим Викторович

ул.Любарского д.26В

17

4

2015

175

Каштелян (Головчик) Вероника Александровна

ул.Тышкевича д.8/2  к.102

24

4

2015

176

Северин Ирина Николаевна

ул.Тышкевича д.15А кв.29

27

4

2015

177

Алексуткин Александр Юрьевич

ул.Комсомольская д.52 кв.23

29

4

2015

178

Ковалевский Дмитрий Валентинович

ул.17 Сентября д.49 кв.18

4

5

2015

179

Пунько Илья Геннадьевич

ул.Тышкевича д.9 кв.45

7

5

2015

180

Четверов Леонид Юрьевич

Северный городок д.59 кв.39

8

5

2015

181

Кушнер Светлана Сергеевна

ул.Тышкевича д.13 кв.5

11

5

2015

182

Касюк Светлана Владимировна

ул.17 Сентября д.55 кв.19

12

5

2015

183

Клышейко Екатерина Александровна

уд.Энтузиастов д.21

13

5

2015

184

Новошинская Алеся Владимировна

ул.Ленина д.110А кв.4

18

5

2015

185

Здасюк Сергей Викторович

ул.Горина-Коляды д.14 кв.10

18

5

2015

186

Дроздова Елена Александровна

ул.Горина-Коляды д.2 кв.56

19

5

2015

187

Бобель Сергей Иванович

ул.Тышкевича д.9 к.19-20

19

5

2015

188

Агеева Жанна Михайловна

ул.Тышкевича д.13 кв.15

21

5

2015

189

Архутик Иван Викторович

Северный городок д.62 кв.9

25

5

2015

190

Тарасюк Иван Васильевич

ул.Ленина д.187 кв.13

28

5

2015

191

Шадурский Александр Леонидович

ул.Тышкевича д.11 к.510

29

5

2015

192

Челей Яна Игоревна

ул.Ленина д.27А кв.11

1

6

2015

193

Карпук Виктор Васильевич

ул. Тышкевича д.13 кв.56

2

6

2015

194

Козека Роман Михайлович

ул.Тышкевича д.13 кв.62

2

6

2015

195

Якубец Денис Васильевич

ул.Ленина д.151 кв.4

5

6

2015

196

Карачун Дмитрий Петрович

ул.Ленина д.60 кв.15

8

6

2015

197

Козинец Александр Викторович

ул.Заставного д.11

9

6

2015

198

Лисовский Дмитрий Юрьевич

ул.Горина-Коляды д.18 кв.18

10

6

2015

199

Климович Светлана Николаевна

ул.Ленина д.110 кв.29

12

6

2015

200

Евмененко Наталья Владимировна

ул.Горина-Коляды д.18 кв.19

17

6

2015

201

Черныш Елена Анатольевна

пер.Углянский д.11

17

6

2015

202

Букович Виталий Сергеевич

ул.Фрунзе д.25

18

6

2015

203

Бенецкий Дмитрий Владимирович

ул.Горина-Коляды д.22 кв.8

23

6

2015

204

Артем Алексей Владимирович

Северный гор общ. в/ч 97063 к.66

23

6

2015

205

Василевская Галина Васильевна

ул.Ленина д.151 кв.11

23

6

2015

206

Гарост Эдуард Васильевич

ул.Железнодорожная д.74

26

6

2015

207

Ковалевич Сергей Владимирович

Северный гор. д.58Б, кв.25

26

6

2015

208

Фролова Алеся Викторовна

ул.Горина-Коляды д.7, кв.37

30

6

2015

209

Андриевская Екатерина Ивановна

ул.17 Сентября д.38, кв.16

6

7

2015

210

Чарушников Сергей Анатольевич

дер.Кабаки ул.Первомайская д.64

7

7

2015

211

Головко Екатерина Петровна

ул.Ленина д.108А кв.37

9

7

2015

212

Шидлович Дмитрий Геннадьевич

ул.Ленина д.21Б кв.11

13

7

2015

213

Козырицкая Татьяна Геннадьевна

ул.Ленина д.21Б кв.11

13

7

2015

214

Шантолосова Марина Николаевна

ул.Ленина 27А кв.14

17

7

2015

215

Гук Татьяна Александровна

ул.Советская д.52 кв.3

21

7

2015

216

Шаповал Дмитрий Владимирович

ул.Пушкина д.22 кв.2

27

7

2015

217

Юдчиц Сергей Сергеевич

пер.Ягодный д.3 кв.26

27

7

2015

218

Скуловец Юлия Григорьевна

ул.Пионерская д.7, кв.54

29

7

2015

219

Ковалек Евгений Валерьевич

ул.17 Сентября д.118

4

8

2015

220

Цегельник Анна Петровна

ул.Тышкевича д.15 кв.34

5

8

2015

221

Ковалевич Александр Юрьевич

ул.Ленина д.35

14

8

2015

222

Царикович Светлана Викторовна

ул.Советская д.66, кв.51

18

8

2015

223

Сидорчук Елена Владимировна

Северный городок д.48, кв.26

19

8

2015

224

Радзиевский Евгений Вячеславович

ул.Горина-Коляды д.6, кв.31

24

8

2015

225

Кулинич Николай Анатольевич

ул.17. Сентября д.38, кв.63

26

8

2015

226

Заранко Мария Святославовна

ул.Любарского д.26В, кв.16

26

8

2015

227

Тарасевич Александр Михайлович

пер.Кленовый д.6

31

8

2015

228

Сенкевич Любовь Анатольевна

ул.Лесная д.15 кв.18

31

8

2015

229

Урсу Людмила Владимировна

ул.Горина-Коляды д.7 кв.48

31

8

2015

230

Постник Анна Александровна

ул.Ленина д.13, кв.31

10

9

2015

231

Ковалевич Андрей Вадимович

ул.Тышкевича д.9/2, к.58

15

9

2015

232

Демидович Николай Николаевич

ул.Юбилейная д.16, кв.2

17

9

2015

233

Хведченя Наталья Александровна

ул.Горина-Коляды д.14, кв.6

22

9

2015

234

Вакульчик Дмитрий Александрович

ул.Совхозная д.50 кв.1

24

9

2015

235

Бобель Владимир Александрович

ул.Ленина д.126 кв.60

25

9

2015

236

Зелёнко Андрей Геннадьевич

ул.Ленина д.122 кв.31

28

9

2015

237

Мазейчик Татьяна Дмитриевна

ул.Советская д.62 к.104

1

10

2015

238

Левкович Евгений Сергеевич

ул.17 Сентября д.31 кв.13

2

10

2015

239

Кептюха Владимир Викторович

ул.Тышкевича д.9 корп.2 кв.36

5

10

2015

240

Хутко Александр Иванович

ул.Ленина д.108Г кв.15

7

10

2015

241

Косьмина Инна Вячеславовна

ул.Юбилейная д.13/2 кв.13

8

10

2015

242

Крагель Александр Владимирович

ул.Красноармейская д.20 кв.12

8

10

2015

243

Чиж Виктория Мехдиевна

ул.Горького д.26 кв.44

12

10

2015

244

Вертейко Евгений Викторович

ул.Мастеров д.8 кв.28

13

10

2015

245

Концевич Светлана Петровна

ул.Тышкевича д.25 кв.4

16

10

2015

246

Цимбота Алёна Викторовна

ул.Свердлова д.101 кв.31

20

10

2015

247

Тумилович Алексей Михайлович

ул.Ленина д.25 кв.82

22

10

2015

248

Лаврусик Дмитрий Николаевич

ул.Углянская д.63

26

10

2015

249

Скорина Николай Николаевич

д.Междулесье ул.Советская д.7 кв.2

28

10

2015

250

Бонько Татьяна Константиновна

ул.Горина-Коляды д.6 кв.16

29

10

2015

251

Бонько Марина Васильевна

ул.Горина-Коляды д.6 кв.16

29

10

2015

252

Прокурат Алёна Анатольевна

ул.Ленина д.141 кв.3

29

10

2015

253

Грищук Руслан Викторович

аг.Первомайская ул.Октябрьская д.30

30

10

2015

254

Петрукович Дмитрий Александрович

ул.Солнечная д.64

2

11

2015

255

Якубчик Дмитрий Иванович

ул.Тышкевича д.17А кв.53

4

11

2015

256

Алексеюк Дмитрий Петрович

ул.Чкалова д.10 кв.1

6

11

2015

257

Крагель Станислав Михайлович

ул.Ленина д.41 кв.30

9

11

2015

258

Курилович Евгений Викторович

ул.Ленина д.179

12

11

2015

259

Пигас Татьяна Анатольевна

ул.Советская д.39 кв.14

12

11

2015

260

Кныш Максим Михайлович

пер.Комсомольский д.19 кв.9

16

11

2015

261

Сычик Маргарита Леонидовна

ул.Горина-Коляды д.10, кв.11

17

11

2015

262

Каштелян Дмитрий Александрович

ул.Горина-Коляды д.2, кв.53

18

11

2015

263

Мартысевич Виктор Васильевич

г.Белоозерск ул.Мира д.3В кв.55

20

11

2015

264

Войнова Татьяна Николаевна

Северный городок д.65, кв.21

20

11

2015

265

Ковалёв Андрей Николаевич

ул.Заречная, д.25

23

11

2015

266

Бодревская Марина Сергеевна

ул.Промышленная д.4, кв.46

24

11

2015

267

Позняк Андрей Васильевич

ул.Тышкевича д.13, кв.60

24

11

2015

268

Пасюта Анастасия Юрьевна

ул.Ленина д.23А, кв.9

26

11

2015

269

Витковский Иван Сергеевич

Северный городок д.50, кв.66

3

12

2015

270

Хондошко Галина Геннадьевна

ул.Комсомольская д.14, к.15А

7

12

2015

271

Верчук Елена Викторовна

ул.Ленина, д.29, кв.9

8

12

2015

272

Можейко Олег Петрович

ул.Горина-Коляды, д.3А, кв.29

14

12

2015

273

Пашкевич Светлана Сергеевна

ул.17 Сентября, д.38, кв.44

15

12

2015

274

Олешкевич Андрей Васильев

ул.Тышкевича, д.15Б, кв.34

15

12

2015

275

Киселёва Юлия Александровна

ул.Привокзальная, д.1

17

12

2015

276

Веришко Анна Ивановна

ул.Тышкевича, д.11, к.508А

17

12

2015

277

Бык Павел Леонидович

ул.Солнечная, д.22

17

12

2015

278

Демидович Роман Александров

ул.Ленина, д.110А, кв.47

21

12

2015

279

Игнатович Вероника Юрьевна

ул.Ленина, д.96, кв.55

23

12

2015

280

Якубович Олег Анатольевич

Северный городок д.69, кв.2

23

12

2015

281

Остапенко Александр Николаев

Северный городок, д.56, кв.51

23

12

2015

282

Белецкая Наталья Михайловна

пер.Комсомольский, д.19, кв.75

5

1

2016

283

Пивнов Иван Владимирович

Северный городок, д.68, кв.28

5

1

16

284

Гринчик Александр Сергеевич

ул.Советская, д.60, кв.30

6

1

16

285

Нелипович Петр Сергеевич

ул.Ленина, д.120, кв.15

11

1

16

286

Токарь Дмитрий Владимирович

ул.Ленина, д.106А, кв.31

11

1

16

287

Ракуть Артём Сергеевич

ул.17 Сентября д.38, кв.19

14

1

16

288

Сакалдан Инна Александровна

ул.Звездная д.4

14

1

16

289

Радкевич Дмитрий Сергеевич

ул.Комсомольская д.52, кв.34

21

1

16

290

Василевский Виктор Васильевич

ул.Комсомольская д.15, кв.16

26

1

16

291

Шульга Елена Викторовна

ул.Юбилейная д.13/2, кв.25

26

1

16

292

Домино Наталья Ивановна

Северный гор. д.47, кв.45

27

1

16

293

Солодуха Игорь Владимирович

ул.Железнодорожная д.18

28

1

16

294

Кенда Виктор Сергеевич

г.Брест ул.Вишневая, 28/1

28

1

16

295

Куль Андрей Викторович

ул.Горина-Коляды д.18, кв.10

28

1

16

296

Сенько Геннадий Евгеньевич

ул.Тышкевича д.17А, кв.12

29

1

16

297

Кузьменков Иван Иванович

Северный гор. общ. К.74

1

2

16

298

Павлюкович Анна Викторовна

ул.Ленина д.11А, кв.14

2

2

16

299

Пашкевич Михаил Иванович

ул.Ленина д.54, кв.26

3

2

16

300

Омелюсик Андрей Алексеевич

ул. Суворова, д. 7, кв. 42

8

2

16

301

Бык Александр Викторович

ул.Ленина д.21, кв.13

9

2

16

302

Галабурда Валентина Ивановна

ул.Ленина д.108Г кв.18

10

2

16

303

Левчук Вадим Сергеевич

ул.Энергетиков д.26, кв.10

11

2

16

304

Мишкович Сергей Викторович

ул.Энергетиков д.22 к.404

11

2

16

305

Иманов Дмитрий Петрович

д.Заречье ул.Октябрьская д.28, кв.2

11

2

16

306

Гарматный Дмитрий Анатольевич

ул.Комсомольская д.52, кв.60

16

2

16

307

Дубовский Виталий Викторович

Северный городок д.48 кв.1

23

2

16

308

Мороз Денис Сергеевич

ул.Тышкевича д.27, кв.14

25

2

16

309

Хомицкая Татьяна Петровна

Северный городок д.57 кв.53

25

2

16

310

Трофимчук Николай Николаевич

ул.Ленина д.35 кв.73

25

2

16

311

Стойко Владислав Владимирович

ул.Юбилейная д.28 кв.12

26

2

16

312

Маковчик Михаил Николаевич

ул.Ленина д.113 кв.39

3

3

16

313

Кротович Татьяна Михайловна

ул.Ленина д.108Г  кв.29

3

3

16

314

Гусько Сергей Сергеевич

ул.Октябрьская д.5

5

3

16

315

Кулик Николай Николаевич

ул.Ленина д.27А кв.34

5

3

16

316

Рутич Виктор Геннадьевич

ул.Ленина д.27А кв.39

5

3

16

317

Лущ Николай Иванович

ул.Кирова д.35 кв.94

9

3

16

318

Мостыка Оксана Ивановна

ул.Мастеров д.8 кв.38

10

3

16

319

Омелюсик Олег Васильевич

ул.Тышкевича д.25 кв.34

10

3

16

320

Мостыка Юрий Васильевич

ул.Ленина д.151 кв.22

14

3

16

321

Хутко Светлана Сергеевна

ул.Горина-Коляды д.5 кв.6

15

3

16

322

Шуляк Виталий Сергеевич

ул.Кирова д.21 к.504

21

3

16

323

Оскирко Евгений Анатольевич

ул.Кирова д.21 к.501

21

3

16

324

Филипюк Виталий Петрович

Северный городок д.58Б кв.30

23

3

16

325

Демидович Андрей Викторович

ул.Ленина д.137 кв.1

28

3

16

326

Тарасевич Сергей Владимирович

ул.Горина-Коляды д.12 кв.55

29

3

16

327

Чиж Александр Васильевич

ул.Пушкина д.23 кв.2

29

3

16

328

Омельчук Наталья Валерьевна

Северный гор. д.56Б кв.3

5

4

16

329

Юрковский Дмитрий Сергеевич

ул.Тышкевича д.11 к.209

5

4

16

330

Летяго Елена Николаевна

пер.Мечты д.3

11

4

16

331

Хутко Алёна Викторовна

ул.Ленина д.108А кв.8

18

4

16

332

Чехович Роман Михайлович

ул.Тышкевича д.8/1 кв.56

18

4

16

333

Ковалевич Денис Васильевич

ул.Шевченко д.72 кв.1

19

4

16

334

Беринчик Ольга Ивановна

ул.Ленина д.110А кв.20

20

4

16

335

Панкратова Надежда Викторовна

Северный горюд.52 кв.29

21

4

16

336

Борушко Екатерина Вячеславовна

ул.Депутатская д.11 кв.1

22

4

16

337

Головко Ольга Александровна

ул.Светлая д.17

25

4

16

338

Демидович Денис Владимирович

ул.Новая д.14Б

25

4

16

339

Усович Татьяна Ивановна

ул.Горина-Коляды д.1 кв.39

28

4

16

340

Бердник Сергей Анатольевич

ул.17 Сентября д.38 кв.1

29

4

16

341

Абрамович Игорь Владимирович

ул.Горина-Коляды д.9/2 кв.2

2

5

16

342

Ерш Роман Павлович

ул.Тышкевича д.25 кв.3

5

5

16

343

Ильюкевич Алла Николаевна

ул.Тышкевича д.25 кв.3

5

5

16

344

Гордейчик Антон Сергеевич

ул.Ленина д.110 кв.34

6

5

16

345

Кухарчук Станислав Станиславович

ул.Юбилейная д.21 кв.14

12

5

16

346

Пунько Александр Александрович

ул.Ленина д.106А кв.39

16

5

16

347

Сосинович Виктор Иванович

ул.Ленина д.185 кв.24

24

5

16

348

Демид Снежана Юрьевна

ул.Первомайская д.61 кв.2

2

6

16

349

Садовская Наталья Владимировна

ул.Строителей д.31 кв.2

9

6

16

350

Леоненко Екатерина Анатольевна

ул.Промышленная д.4 кв.47

13

6

16

351

Лелич Дмитрий Анатольевич

ул.Горина-Коляды д.23 кв.25

14

6

16

352

Симонович Александр Васильевич

ул.Ленина д.64 кв.11

20

6

16

353

Белевич Александр Васильевич

ул.Горина-Коляды д.12 кв.9

23

6

16

354

Погосян Екатерина Александровна

пер.Углянский д.17

23

6

16

355

Страпко Иоланта Владимировна

ул.Мастеров д.8 кв.19

27

6

16

356

Шумак Игорь Михайлович

ул.Ленина д.123 кв.34

30

6

16

357

Степанюк Вадим Михайлович

пер.Комсомольский д.19 кв.28

30

6

16

358

Товпик Анна Вадимовна

ул.Заречная д.5

5

7

16

359

Кошкина Светлана Николаевна

ул.Горина-Коляды д.2 кв.49

7

7

16

360

Тельпук Дмитрий Николаевич

ул.Ленина д.112 кв.89

12

7

16

361

Новиков Вадим Александрович

ул.Ленина д.122 кв.17

15

7

16

362

Шепотько Евгений Анатольевич

ул.Тышкевича д.25кв.46

18

7

16

363

Зданевич Татьяна Николаевна

ул.17 Сентября д.38 кв.60

19

7

16

364

Новик Анна Олеговна

пер.Набережный д.22 кв.2

28

7

16

365

Зданович (Галкина) Анна Андреевна

ул.Комсомольская д.14 кв.29

10

8

16

366

Рекеть Маргарита Геннадьевна

ул.Ленина д.151 кв.51

11

8

16

367

Падалица Роман Александрович

д.Огородники ул.Советская, 147

12

8

16

368

Косточко Сергей Иванович

Молодеченский район, д.Красное ул.Комсомольская д.5 кв.3

15

8

16

369

Прокопчук Николай Валерьевич

ул.Советская д.62 кв.406

17

8

16

370

Мшар Елена Ивановна

ул.Ленина д.23 кв.47

31

8

16

371

Вакульчик Татьяна Викторовна

ул.Промышленная д.4 кв.87

8

9

16

372

Данилюк Татьяна Николаевна

ул.Комсомольская д.52, кв.57

12

9

16

373

Гида Татьяна Сергеевна

ул.Ленина д.108В кв.26

19

9

16

374

Семенчук Вячеслав Николаевич

ул.Ленина д.108Б кв.2

19

9

16

375

Бовбель Роман Александрович

ул.Ленина д.113 кв.9

29

9

16

376

Голенко Дмитрий Валерьевич

ул.Я.Колоса д.63

29

9

16

377

Воронович Наталья Федоровна

ул.Ленина д.126 кв.52

5

10

16

378

Валюшко Андрей Геннадьевич

ул.Пионерская д.7 кв.46

11

10

16

379

Шульган Дмитрий Иванович

ул.Ленина д.35 кв.2

13

110

16

380

Силич Павел Сергеевич

ул.Тышкевича д.25 кв.1

14

10

16

381

Домино Андрей Михайлович

Северный городок д.58А кв.1

20

10

16

382

Тетерич Антон Сергеевич

Северный городок д.56 кв.59

28

10

16

383

Кужик Татьяна Сергеевна

ул.17 Сентября д.51 кв.27

1

11

16

384

Кужик Василий Сергеевич

ул.17 Сентября д.51 кв.27

1

11

16

385

Кузьмич Евгений Александрович

ул.Советская д.58 кв.5

2

11

16

386

Кныш Елена Викторовна

ул.Промышленная д.4 кв.36

3

11

16

387

Когунь Александр Вадимович

ул.Комсомольская д.14 кв.6А

11

11

16

388

Бувака Евгений Сергеевич

ул.Тышкевича д.27 кв.11

17

11

16

389

Кириченко Виталий Алексеевич

ул.Тышкевича д.5 кв.91

28

11

16

390

Ковалевич Евгений Сергеевич

ул.Комсомольская д.52 кв.35

1

12

16

391

Кулич Олег Анатольевич

г.Иваново ул.Ленина д.67 кв.49

8

12

16

392

Шибун Александр Александрович

пер.Углянский д.25

12

12

16

393

Наливайко Георгий Александрович

ул.Энергетиков д.22 кв.206

20

12

16

394

Белевич Алёна Геннадьевна

пос.Лесной д.35 кв.151

22

12

16

395

Мархель Елена Владимировна

Северный городок д.53 кв.3

26

12

16

396

Главдель Валентина Валентиновна

ул.Ленина д.11А кв.39

27

12

16

397

Чиж Илья Александрович

ул.Тышкевича д.27 кв.10

28

12

16

398

Бетеня Оксана Петровна

ул.Тышкевича д.13 кв.45

29

12

16

399

Ковалевич Лилия Николаевна

ул.Промышленная д.4 кв.22

29

12

16

400

Власюк Оксана Николаевна

ул.Ленина д.108А кв.21

12

1

17

401

Данильчик Василий Константинович

ул.Мастеров д.8 кв.10

13

1

17

402

Иванюк Андрей Александрович

ул.17 Сентября д.55А кв.3

16

1

17

403

Макаревич Константин Валентинович

ул.Юбилейная д.13/2 кв.8

17

1

17

404

Марченя Сергей Иванович

ул.Юбилейная д.19 кв.48

30

1

17

405

Дымша Татьяна Александровна

г.Белоозерск ул.Козинца д.6 кв.21

30

1

17

406

Плешко Ирина Ивановна

ул.Ленина д.88 кв.1

13

2

17

407

Луковская Светлана Владимировна

ул.Ленина д.111 кв.21

16

2

17

408

Бедрицкий Дмитрий Сергеевич

ул.Тышкевича д.8/1 к.53

22

2

17

409

Макаревич Ольга Степановна

ул.Ленина д.25 кв.17

22

2

17

410

Гарматный Владимир Николаевич

ул.Ленина д.151 кв.58

27

2

17

411

Засимович Алеся Геннадьевна

ул.Шевченко д.69 кв.1

13

3

17

412

Мороз Дмитрий Андреевич

ул.Горина Коляды д.17 кв.25

21

3

17

413

Козека Иван Владимирович

ул.ЛСоветская д.62 кв.414

23

3

17

414

Хутко Сергей Викторович

ул. Промышленная, д. 4, кв. 14

28

3

17

415

Королюк Ольга Петровна

ул.Свердлова д.101 кв.3

31

3

17

416

Барнюк Татьяна Петровна

ул.Тышкевича, д.15Б, кв.39

5

4

17

417

Говин Сергей Александрович

Северный городок, д.54Б кв.69

5

4

17

418

Макаревич Анна Сергеевна

Северный городок, д.56 кв.48

17

4

17

419

Закуповская Татьяна Васильевна

ул. Горина-Коляды, д.12 кв.3

17

4

17

420

Уважаный Алексей Владимирович

ул. Школьная, д.1

17

4

17

421

Моисеенко Андрей Михайлович

Северный городок, д.59 кв.55

26

4

17

422

Кузьбар Анна Александровна

ул. Советская, д.30 кв.39

27

4

17

423

Ткачук Ольга Васильевна

ул. Энергетиков, д.24 кв.14

27

5

17

424

Гейц Анастасия Сергеевна

ул. Тышкевича, д. 15Б кв.3

23

5

17

425

Кухарчук Анастасию Сергеевну

ул. Ольшевского,  д. 58

7.

6

17

426

Демидовича Андрея Николаевича

Северный городок,  д. 54Б,  кв. 6

9

6

17

427

Лойко Елена Дмитриевна

ул. Привокзальная, д. 65

9

6

17

428

Вербицкий Михаил Иванович

ул. Комсомольская, д.14, кв.22

19

6

17

429

Косевич Евгений Евгеньевич

Северный городок, д. 58 Б, кв. 19

20

6

17

430

Леанчук Дмитрий Иванович

Северный городок, д. 55, кв. 27

21

6

17

431

Королькова Марина Петровна

ул. Советская, д.62, кв. 312

21

6

17

432

Давидович Екатерина Владимировна

ул. Горина-Коляды, д. 2, кв. 1

23

6

17

433

Машкович Сергей Николаевич

ул. Ленина, д. 151, кв. 37

26

6

17

434

Хведченя Алексей Петрович

ул. Советская, д. 62, кв. 103

28

6

17

435

Левкович Андрей Александрович

ул. 17 Сентября, д.37, кор.1, кв.7

30

6

17

436

Демидович Александр Александрович

ул. Ленина, д. 187, кв. 24

6

7

17

437

Нипарко Инна Михайловна

ул. Пионерская, д. 7, кв. 42

6

7

17

438

Клебанович Светлана Павловна

Северный городок, д. 54А, кв.48

7

7

17

439

Маковчик Артем Сергеевич

ул. Ленина, д. 125, кв. 12

10

7

17

440

Ярмошук Александр Николаевич

ул. Тышкевича, д. 15 А, кв. 45

10

7

17

441

Курилович Дмитрий Сергеевич

ул. Энергетиков, д. 22, кв. 510 Б

12

7

17

442

Правдик Валентин Сергеевич

ул. Ленина, д. 108  кор. 2 , кв. 25

17

7

17

443

Позняк Александра Вячеславовна

ул. Ленина, д. 111, кв. 80

1

8

17

444

Шалашова Юлия Геннадьевна

ул. Богдановича, д. 23

7

8

17

445

Чиж Наталья Петровна

ул. Ленина, д. 25, кв. 57

7

8

17

446

Вертейко Наталья Михайловна

ул. Тышкевича, д. 8, кор. 2, ком. 104

9

8

17

447

Крупская Алеся Леонидовна

ул. Ленина, д. 108 В, кв. 40

9

8

17

448

Челюк Сергей Викторович

ул. Мастеров, д.8, кв. 12

16

8

17

449

Бык Наталья Викторовна

ул. Промышленная, д. 4, кв. 26

16

8

17

450

Веремей Анастасия Вадимовна

ул. Ленина, д. 111, кв. 1

17

8

17

451

Гронская Арина Геннадьевна

ул. Шевченко, д. 34, кв. 2

18

8

17

452

Крук Руслан Сергеевич

ул. Тышкевича, д. 15 Б, кв. 50

21

8

17

453

Бенецкий Евгений Николаевич

ул. Северн. городок, д.73, кв.15

21

8

17

454

Бердник Наталья Сергеевна

ул. Юбилейная, д. 12, кв. 20

22

8

17

455

Корнеева Маргарита Игоревна

ул. Северн. городок, д.65, кв. 24

24

8

17

456

Товпик Сергей Михайлович

ул. Тышкевича, д. 25, кв.45

28

8

17

457

Недельчик Сергей Александрович

ул. Восточная, д.35

28

8

17

458

Рашевич Сергей Александрович

г. Дрогичин, ул. Тарасюка, д.1

27

7

17

459

Кептюха Павел Александрович

ул.Ленина, д. 41Б, кв. 19

28

8

17

460

Кривецкий Дмитрий Анатольевич

ул. Тышкевича, д.9, корп.1, кв.26

4

9

17

461

Протасевич Марина Николаевна

ул. Ленина, д. 187, кв.43

8

9

17

462

Кныш Михаил Владимирович

ул. Горина-Коляды, д.10, кв. 8

12

9

17

463

Коценя Александр Алексеевич

ул. Пушкина, д. 23, кв.2

12

9

17

464

Щурко Александр Иванович

Северный городок, д. 60, кв. 2

21

9

17

465

Блоцкий Павел Сергеевич

ул. Железнодорожная, д. 79

26

9

17

466

Остапович Наталья Сергеевна

ул. Тышкеича, д. 11, кв.400А

27

9

17

467

Попко Николай Михайлович

ул. Ворошилова, д. 14

5

10

17

468

Кульгавеня Роман Сергеевич

ул. Советская, д. 52, кв. 28

10

10

17

469

Филюшкин Виктор Викторович

ул. Промышленная, д. 4, кв. 4

19

10

17

470

Юдчиц Юрий Леонидович

ул. Северный городок, д. 4, кв. 2

25

10

17

471

Ковалевич Дмитрий Игоревич

ул. Ленина, д. 79, кв. 12

27

10

17

472

Чиж Юлия Николаевна

ул. Ленина, д. 185, кв. 5

4

11

17

473

Пилипчук Вероника Ивановна

г. Белоозерск, ул.  Ленина, д. 60, кв. 49

8

11

17

474

Янковский Евгений Владимирович

ул. Любарского, д. 26 В, кв. 5

15

11

17

475

Ильеня Павел Федорович

ул. Северный городок, д. 52, кв. 41

28

11

17

476

Кухтеня Юлия Васильевна

ул. Павла Горина-Коляды, д.10, кв. 34

29

11

17

477

Рожковец Роман Геннадьевич

ул. Советская, д. 62, кв. 512

29

11

17

478

Яльницкая Вероника Анатольевна

ул. Северный городок, д. 61, кв. 18

29

11

17

479

Курилович Екатерина Олеговна

ул. Комсомольская, д. 12, кв. 14

30

11

17

480

Качан Екатерина Васильевна

ул. Владимира Ленина, д. 125, кв. 32

4

12

17

481

Драгун Николай Юрьевич

ул. Клима Ворошилова, д. 5

5

12

17

482

Ткачук Андрей Анатольевич

ул. Игоря Тышкевича

19

12

17

483

Крагель Виктория Владимировна

ул. Владимира Ленина, д. 185, кв. 9

22

12

17

484

Козлович Евгения Алексеевна

ул. Юбилейная, д. 15, кв. 8

22

12

17

485

Недведь Наталья Антоновна

ул. Северный городок, д. 58 Б, кв. 13

28

12

17

486

Панкевич Кристина Сергеевна

ул. Комсомольская, д. 14, кв.27

3

1

18

487

Сачевичик Михаил Сергеевич

Ивановский р-н, аг. Горбаха, ул. Новая, д.7

4

1

18

488

Швыдун Сергей Анатольевич

ул. Комсомольская, д. 42

9

1

18

489

Юхник Сергей Николаевич

ул. Игоря Тышкевича, д. 15А, кв. 22

11

1

18

490

Карманова Кристина Борисовна

ул. 17 Сентября, д.38, кв. 60

16

1

18

491

Залевская Юлия Игоревна

аг. Междулесье, ул. Красноармейская, д. 24

17

1

18

492

Качина Виктор Николаевич

д. Новоселки, ул. Независимости, д. 20

17

1

18

493

Алексейчик Павел Павлович

ул. Пушкина, д. 23 Б, кв. 3

19

1

18

494

Мазырка Василий Александрович

пер. Комсомольский, д. 19, кв.24

2

2

18

495

Клещенко Андрей Игоревич

ул. Ленина, д. 25, кв. 8

2

2

18

496

Данилкович Иван Валентинович

ул. Ленина, д. 110, кв. 27

5

2

18

497

Стасенко Алёна Викторовна

д. Хойники, ул. Лесная, д.18

8

2

18

498

Миронов Алексей Александрович

Гомельская обл., г. Мозырь, ул. Малинина, д. 12, кв. 17

12

2

18

499

Жук Андрей Сергеевич

ул. Углянская, д. 33, кв. 1

16

2

18

500

Прокопчик Елена Николаевна

ул. 17 Сентября, д. 55, кв. 57

19

2

18

501

Токарь Ольга Александровна

ул. Игоря Тышкевича, д. 8, корп.2, кв. 81,82

27

2

18

502

Петровский Александр Михайлович

ул. Николая Гоголя, д. 27, кв. 1

27

2

18

503

Прокопчук Сергей Леонтьевич

ул. Веры Хоружей, д. 10

5

3

18

504

Присяжнюк Инна Александровна

ул. Энергетиков, д. 22, кв. 302 Б

14

3

18

505

Стасенко Сергей Сергеевич

ул. Игоря Тышкевича, д.17, кв. 11

23

3

18

506

Ратынская Елена Олеговна

ул. Игоря Тышкевича, д.11, кв. 506

29

3

18

507

Косовец Евгений Александрович

ул. Сергея Кирова, д. 21, кв. 105

9

4

2018

508

Пунько Татьяна Васильевна

ул. Павлв Горина-Коляды, д. 3, кв. 24 а

9

4

2018

509

Зыбайло Анжелика Николаевна

ул. Мастеров, д. 8, кв. 44

14

4

2018

510

Блоцкий Андрей Викторович

ул. 17 Сентября, д. 38, кв. 59

18

4

2018

511

Гринюк Игорь Юрьевич

ул. Промышленная, д. 6, кв. 1

18

4

2018

512

Лютыч Михаил Сергеевич

ул. Северный городок, д.40 а, кв. 40

19

4

2018

513

Дацук Евгений Николаевич

Каменецкий р-н, аг. Беловежский, ул. Янки Купалы, д. 25, кв. 23

8

5

2018

514

Дышко Наталья Сергеевна

ул. Северный городок, д. 54 А, кв. 21

14

5

2018

515

Челюк Марина Викторовна

ул. Комсомольская, д. 14, кв. 26

15

5

2018

516

Бык Вячеслав Александрович

аг. Стригинь, ул. Совинская, д. 5 В

16

5

2018

517

Бартош Анна Васильевна

ул. Энергетиков, д. 24, кв. 14

21

5

2018

518

Веришко Виктория Николаевна

ул. Северный Городок, д. 58Б, кв. 54

24

5

2018

519

Рахуба Андрей Александрович

д.Ястребель, ул. Лесная, д. 20

11

6

2018

520

Зинович Игорь Валерьевич

ул. Северный Городок, д.54, кв.52

20

6

2018

521

Давидович Елена Леонидовна

ул. Победы, д. 12

21

6

2018

522

Русак Марианна Юрьевна

ул. Павла Горина-Коляды, д. 23, кв. 60

4

7

2018

523

Левчук Денис Юрьевич

ул. Народная, д. 21

6

7

2018

524

Лущиц Александр Юрьевич

ул. Солнечная, д. 15

19

7

2018

525

Мшар Иван Николаевич

ул. Павла Горина-Коляды, д. 11, кв. 25

20

7

2018

526

Шилинчук Валентин Олегович

ул. Северный Городок, д. 47, кв. 3

24

7

2018

527

Угляница Александр Николаевич

ул. Комсомольская, д. 14, ком. 20 б

27

7

2018

528

Самосюк Илья Владимирович

ул. Юбилейная, д. 13, кв. 22

1

8

2018

529

Ефименко Сергей Михайлович

ул. Владимира Ленина, д. 151, кв. 31

1

8

2018

530

Раевский Алексей Михайлович

ул. Игоря Тышкевича, д. 15, кв. 50

10

8

2018

531

Крагель Екатерина Юрьевна

ул. Пионерская, д.57

29

8

2018

532

Зволинская Юлия Владимировна

аг. Борки, ул. Советская, д. 39

5

9

2018

533

Белецкая Марина Васильевна

ул. Максима Горького, д. 24, кв. 2

21

9

2018

534

Киватыцкий Виктор Николаевич

ул. Владимира Ленина, д. 25, кв. 51

24

9

2018

 
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Контактная информация
Берёзовский районный
исполнительный комитет
225209, г.Береза, ул.Красноармейская, 27,
e-mail: brzrik@brest-region.gov.by
Режим работы: с 8.00 до 17.00,
обед с 13.00 до 14.00
Выходные дни: суббота, воскресенье
8-01643-2-22-50

Бярозаўскі раённы выканаўчы камітэт
225209, г.Бяроза, вул.Чырвонаармейская, 27,
e-mail: brzrik@brest-region.gov.by
Рэжым працы: з 8.00 да 17.00,
перапынак з 13.00 да 14.00
Выхадныя дні: субота, нядзеля
8-01643-2-22-50
h_line_delimetr
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Берёзовский районный
исполнительный комитет
225209, г.Береза, ул.Красноармейская, 27,
e-mail: brzrik@brest-region.by
Сайт разработан
БОКУП "Центр внедрения научно - технических разработок"
Каменецкий Брестский Малоритский Жабинковский Пружанский Кобринский Берёзовский Дрогичинский Ивацевичский Ивановский Барановичский Ляховичский Ганцевичский Пинский Лунинецкий Столинский